Verras me
Terug naar account
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 8.500

Omschrijving van het lot


Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld, 19de eeuw.

Product details
Artiesten

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902)

Titel

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)

Hoogte

107 cm

Diameter

34 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 10.625

Lot nummer

528

Lot ID

11068

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

BEELDEN
MAN RAY (1890-1976) 'Cadeau' (c. 1972)

Schattingsprijs: € 500 - 700

BEELDEN
Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. 

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Richard AURILI (1834-c.1914) 'De Waterdraagster', een figuur gemaakt uit terracotta

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Een bronzen beeldje van een paard.

Schattingsprijs: € 50 - 100