Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères (H:42cm)
Lot 961

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères, Chatelet Belgique

45 x 22 x 42 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

961

10246

Een antieke jardinière gemaakt in art nouveau stijl uit verzilverd metaal (H:14cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hannes D'HAESE (1965) 'Belgische Driekleur' (H:32cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 2 reistassen gemaakt uit leder door Montblanc. (H:34cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een juwelendoos met miniatuur schilderij, gemaakt uit verguld brons. Napoleon 3 (H:5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 6 munten gemaakt uit goud.

Schattingsprijs: € 1.500 - 1.600

Jean LURÇAT (1892-1966) 'D'Etoile' een wandtapijt genummerd 156 (H:109cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote Jardinière op voet, gemaakt in Italië en gemerkt Dini and Cellai Signa. In de stijl van Massier.

Line VAUTRIN (1913-1997) 'Miroir Soleil XII'

Schattingsprijs: € 5.000 - 10.000