Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères (H:42cm)

Hamerprijs: € 50

Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères, Chatelet Belgique

45 x 22 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

961

10246

Een antiek kermispaard gemaakt uit gesculpteerd hout met originele polychromie.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot stuurwiel voor een schip, gemaakt uit hout.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Montblanc Masterpiece, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Philippe STARCK (1949) 'Max Le Chinois' voor Alessi, een vergiet

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600