Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères (H:42cm)
Hamerprijs: € 50
Titel | Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères (H:42cm) |
Afmetingen | 45 x 22 x 42 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 961 |
Lot ID | 10246 |
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 200 - 300