Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw. (H:103cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw. (H:103cm) |
Hoogte | 103 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 859 |
Lot ID | 10227 |
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500