Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw. (H:103cm)
Lot 859

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw.

103 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

859

10227

Een Franse neogotische zilveren kelk, met pateen en lepel. (H:21cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot lot beelden van heiligen gemaakt uit polychrome en monochrome plaaster en marmer. (H:79cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een afbeelding van Guanyin gemaakt uit brons. (H:43cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een neoromaanse kelk gemaakt uit zilver, met afbeeldingen van heilige figuren (H:20cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij 'Madonna met kind', olie op paneel. (14,5 x 19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een beeld van twee dames, gepatineerd brons, waarschijnlijk 'Cire Perdu'. (H:53,5cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500