René DROUET (1899-1993) een collectie cigogne salontafeltjes, gemaakt uit metaal met glas.
Hamerprijs: € 850
Titel | René DROUET (1899-1993) een collectie cigogne salontafeltjes, gemaakt uit metaal met glas. |
Afmetingen | 44 x 55 x 49 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 870 |
Lot ID | 10070 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980. (W:70 x H:73 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 500 - 700