René DROUET (1899-1993) een collectie cigogne salontafeltjes, gemaakt uit metaal met glas.

Hamerprijs: € 850

44 x 55 x 49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

870

10070

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980. (W:70 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300