VOLGENDE VEILING: 17 & 18 NOVEMBER 2021

Kijkdagen:

Donderdag, 11 november 2021
Vrijdag, 12 november 2021
Zaterdag, 13 november 2021
Zondag, 14 november 2021
Maandag, 15 november 2021

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een grote schaal gemaakt uit geglazuurd keramiek voor Amphora

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een paar vazen gemaakt uit geglazuurd keramiek en gemerkt Perignem.

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Léon GOOSSENS (XX) een keramische vaas met witte glazuur. Niet gemerkt.

€100 - €200

Card image
Oswald TIEBERGHIEN (1936)(attr.) Een vaas gemaakt uit rood en zwart geglazuurde keramiek

€150 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een collectie van 2 muurplaquettes met rode en oranje glazuur voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Een mid-century keramische vaas met rode glazuur en gemerkt EL voor Emiel Laskaris.

€200 - €300

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een vaas gemaakt uit keramiek en gemerkt Perignem.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een collectie van 2 borden met oranje en rode galzuur, gemaakt voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Charles Emile PINSON (1906-1963) een keramisch bord gedecoreerd met vogels. Periode 1960.

€200 - €300

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) uitzonderlijke grote cache pot. 40 cm diameter.

HIGHLIGHTS

€800 - €1.200

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een keramische bloementuil, gemaakt door Perignem.

€80 - €120

Card image
Een paar wijnkoelers, gemaakt om in te werken in een muur. Waarschijnlijk gemaakt door Perignem, niet getekend.

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een paar asbakken, gemerkt Perignem.

€30 - €50

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een 'soliflore' vaas met uitzonderlijke oker glazuur, gemerkt perignem.

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een abstracte kandelaar voor 2 kaarsen, gemerkt Perignem.

€80 - €120

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een schaaltje met handvaten en rode glazuur, gemerkt Perignem.

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een vaas met groene glazuur, gemerkt Perignem

€150 - €250

Card image
Een Mid-century siervaas met oranje glazuur in de stijl van Amphora, Perignem.

€50 - €100

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een stel van 2 koffietassen met onderbord en 4 kommen, gemerkt Perignem.

€30 - €50

Card image
Een keramisch figuur van een beer met fiets, goud en witte glazuur. Periode 1970.

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een siervaas met rode glazuur, gemerkt Amphora

€300 - €500

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een beeld van een hert, gemaakt voor Amphora.

€80 - €120

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een vaas gemaakt uit keramiek met verscheidene glazuren, gemerkt Perignem.

€150 - €250

Card image
Een keramische zeemeermin met antraciet metallic glazuur, voor Perignem.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'De Reiefeesten Brugge', 1974. Gemerkt Amphora.

€30 - €50

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'La Brugeoise et Nivelles' voor Amphora 1963.

€50 - €100

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een keramische uil, gemaakt voor Amphora.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een zittend meisje, gemaakt voor Amphora.

€100 - €200

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een keramisch sculptuur, piece unique voor Amphora.

€150 - €250

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een keramische zeemeermin, voor Perignem.

€80 - €120

Card image
Léon GOOSSENS (XX) Een collectie van 3 tegels met rode glazuur.

€50 - €100

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een uitzonderlijk grote schaal gemaakt voor Amphora met blauwe glazuur.

€300 - €500

Card image
Een geglazuurd terracotta beeld van een luipaard, waarschijnlijk Italië.

€300 - €500

Card image
Een keramisch beeld van een zwarte panter. Gemaakt in Italië.

€300 - €500

Card image
Een keramisch beeld van een witte tijger, met zwarte strepen. Gemaakt in Italië.

€300 - €500

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een keramische vaas met rode glazuur en gemerkt Amphora

€200 - €300

Card image
Een mid-century olifant gemaakt uit gevouwen leder en gemerkt DERU, Germany.

€100 - €200

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een keramisch wandsculptuur van spelende kinderen gemaakt voor Perignem.

€80 - €120

Card image
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een paraplu staander gemaakt voor Amphora

€200 - €300

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem

€100 - €200

Card image
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een paraplu staander gemaakt uit geglazuurd keramiek, voor Perignem.

€200 - €300