Kopen & Bieden | Flanders Auctions

Onze categorieën

Meerdere keren per jaar veilen we bij Flanders Auctions een uitgebreid aanbod aan antiek en kunstobjecten. Telkens variërend van schilderijen tot beeldhouwwerken, van Chinees porselein tot zilveren bestek en van memorabilia tot antieke 18e eeuwse meubelen. Benieuwd wat er allemaal binnen de categorieën bevindt? Klik dan zeker even op jouw favoriet! Via de cataloguspagina kunnen meerdere categorieën tegelijk weergegeven worden.

Populaire loten uit de catalogus Bekijk meer

De Keuze Van De Experts

Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux. Gemonteerd met vergulde elementen.

De Keuze Van De Experts

Geen handtekening gevonden, een schilderij 'De Herberg' naar Adriaen Brouwer, olie op doek.

De Keuze Van De Experts

Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp gemaakt voor Phiilips.

De Keuze Van De Experts

Een neoromaanse kelk gemaakt uit zilver, met afbeeldingen van heilige figuren

Blijf op de hoogte van de nieuwste catalogi van Flanders Auctions.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox