Welkom bij Flanders Auctions

Flanders Auctions, uw veilinghuis voor de aankoop en verkoop van hedendaagse, moderne en antieke kunst. Jaarlijks organiseren we een zestal veilingen met een ruim aanbod in verschillende categorieën.

Flanders Auctions in Het 'Hoogste Bod'

'Het Hoogste Bod': Elke woensdag om 21.30 uur op Eén en op VRTNU

Flanders Auctions team

Leer het team achter Flanders Auctions kennen

Catalogus veiling Februari 2022 Bekijk meer

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw.

Flanders Auctions

Ontdek onze categorieën

Uitzonderlijke stukken in de catalogus Bekijk meer

Highlights

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit porselein gemonteerd met brons gemaakt in de stijl van Sèvres en gemerkt Samson.

Highlights

Franz Xaver Hellner (1819-1901) Een uitzonderlijke neogotische Torenmonstrans gemaakt uit verguld zilver en gemerkt 'FX Hel

Highlights

Lutobor HLAVSA (1924-2015) 'Idylle' een abstract portret in een binnentuin, olie op paneel.

Highlights

Geen handtekening gevonden, een schilderij 'De Herberg' naar Adriaen Brouwer, olie op doek.

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions als eerste.