Welkom bij Flanders Auctions

Flanders Auctions, uw veilinghuis voor de aankoop en verkoop van hedendaagse, moderne en antieke kunst. Jaarlijks organiseren we een zestal veilingen met een ruim aanbod in verschillende categorieën. Heb je zaken te te koop, wens je te bieden op één van je favoriete stukken of heb je vragen? Neem gerust contact op voor meer informatie.

Veiling van 23 en 24 november 2022

Een Greep Uit Ons Aanbod
Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw. 236g. Alexis Renaud.
Een Greep Uit Ons Aanbod
Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.
Een Greep Uit Ons Aanbod
C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022
Een Greep Uit Ons Aanbod
Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

De snelste weg naar je favorieten

De keuze van Team Flanders Auctions

De Keuze Van De Experts
Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek
De Keuze Van De Experts
Dom Pérignon Champagne Vintage 2003 Brut, Limited edition door David Lynch.
De Keuze Van De Experts
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie
De Keuze Van De Experts

Wil je onze nieuwe catalogus als eerste te zien krijgen?

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions als eerste, rechtstreeks in je mailbox