Een vergulde neogotische kelk, gemaakt uit messing.
Hamerprijs: € 90
Titel | Een vergulde neogotische kelk, gemaakt uit messing. |
Hoogte | 18 cm |
Diameter | 12 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 113 |
Lot nummer | 710 |
Lot ID | 9705 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300