Een figuur van een harlekijn gemaakt uit geglazuurd porselein in Spanje en gemerkt Lladro. 20ste eeuw.

Hamerprijs: € 60

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

280

9693

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 600 - 800

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300