Een figuur van een harlekijn gemaakt uit geglazuurd porselein in Spanje en gemerkt Lladro. 20ste eeuw.
Hamerprijs: € 60
Titel | Een figuur van een harlekijn gemaakt uit geglazuurd porselein in Spanje en gemerkt Lladro. 20ste eeuw. |
Hoogte | 23 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 280 |
Lot ID | 9693 |
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 400 - 600