Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames en bomen
Hamerprijs: € 200
Titel | Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames en bomen |
Hoogte | 56 cm |
Diameter | 23 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 86 |
Lot ID | 9689 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200