Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Wachtende', een schilderij, olie op doek. (120 x 92 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Wachtende', een schilderij, olie op doek. (120 x 92 cm) |
Breedte/diepte | 120 cm |
Hoogte | 92 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 657 |
Lot ID | 9614 |
Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Neige Environ de Bruges' 1940. (W:55,5 x H:40,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600