Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames, kinderen en vleermuizen

Hamerprijs: € 220

Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames, kinderen en vleermuizen. 19de/20ste eeuw.

44 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

92

9486

Twee Chinese theepotten met decor van figuren. (L:13 x W:17,5 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Chinese Celadon vaas en gemberpot met blauw-wit decor, dubbel Xi en Floraal. 19de/20ste eeuw. (H:59 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zes stuks Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180