Een mid-century keramische vaas met rode glazuur en gemerkt EL voor Emiel Laskaris.

Hamerprijs: € 300

Een mid-century keramische vaas met rode glazuur en gemerkt EL voor Emiel Laskaris. In de stijl van perignem en Amphora

37 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

883

9475

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert STOLL (XX) Drie stoelen, voor Giroflex. (L:53 x W:53 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Frezza Tiper B2B, Bureel, aluminium met twee glazen bladen. (L:90 x W:318 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Fog & Morup, een Deense luchter met opaline glazen lampenkappen. (L:37 x W:37 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300