Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een abstracte kandelaar voor 2 kaarsen, gemerkt Perignem.
Hamerprijs: € 80
Artiesten | |
Titel | Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een abstracte kandelaar voor 2 kaarsen, gemerkt Perignem. |
Afmetingen | 8 x 24 x 21 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 890 |
Lot ID | 9452 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Charles & Ray EAMES (XX-XXI) 'Eames Fibreglass Armchair DAW'. Herman Miller. (L:57 x W:65 x H:85 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250