Een groot lot van 27 schaaltjes en asbakken gemaakt door Perignem en Amphora en gemerkt.

Hamerprijs: € 110

Een groot lot van 27 schaaltjes en asbakken gemaakt dor Perignem en Amphora en gemerkt. Tweede helft 20ste eeuw.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

876

9415

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar bijzettafels in de stijl van Maison Jansen. (L:34 x W:34 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300