Roger BRACKE (1913-1993) een vergulde buste gemaakt uit plaaster.

Hamerprijs: € 150

Roger BRACKE (1913-1993) een vergulde buste gemaakt uit plaaster. Afmetingen sokkel: 8 x 13 x 13 cm. Totale hoogte: 36 cm.

18 x 16 x 36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

326

9409

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300