Een bronzen Boeddha met verguld gezicht.
Hamerprijs: € 130
Titel | Een bronzen Boeddha met verguld gezicht. |
Afmetingen | 6 x 10 x 15 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 11 |
Lot ID | 9337 |
Een Chinese Celadon vaas en gemberpot met blauw-wit decor, dubbel Xi en Floraal. 19de/20ste eeuw. (H:59 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200