Een set van 2 wereldbollen gemerkt G. Thomas en Columbus Erdglobus.
Hamerprijs: € 250
Titel | Een set van 2 wereldbollen gemerkt G. Thomas en Columbus Erdglobus. |
Hoogte | 61 cm |
Diameter | 35 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 313 |
Lot nummer | 1012 |
Lot ID | 9280 |
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300