Een set van 2 wereldbollen gemerkt G. Thomas en Columbus Erdglobus.

Hamerprijs: € 250

Een set van 2 wereldbollen gemerkt G. Thomas en Columbus Erdglobus model 200.
Conditie: Gebruikssporen.
Klein model: hoogte 31 cm hoogte x 20 diameter
Groot model: 61 x 35 cm diameter

61 cm

35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

1012

9280

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250