Een hall lantaarn gemaakt uit glas en brons
Hamerprijs: € 90
Titel | Een hall lantaarn gemaakt uit glas en brons |
Hoogte | 65 cm |
Diameter | 30 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 113 |
Lot nummer | 392 |
Lot ID | 9256 |
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000