Alfons NOSEDA (1885-1945) Een keramisch beeld 'Madonna met kind'

Hamerprijs: € 110

Alfons NOSEDA (1885-1945) Een keramisch beeld 'Madonna met kind' gemaakt uit Vlaams Aardewerk.

Conditie: restauratie.

11 x 40 x 55 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

253

9211

Alfons NOSEDA (1885-1945) Een keramisch beeld

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300