Léon GOOSSENS (XX) een siervaas gemaakt uit geglazuurde keramiek.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 120

Léon GOOSSENS (XX)

18 cm

26 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

803

8633

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000