Jens Peter DAHL-JENSEN (1874-1960) 'Een Balinese vrouw' gemaakt uit porselein. Rond 1930.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 550

Jens Peter DAHL-JENSEN (1874-1960) 'Een Balinese vrouw' gemaakt uit porselein.

Jens Peter DAHL-JENSEN (1874-1960)

14 x 24 x 24,5 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

244

8626

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500