Een paar misampullen op een serveerschaal in massief zilver om water en wijn in de kelk te serveren tijdens de misviering. Delhe

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 500

Een paar misampullen op een serveerschaal in massief zilver om water en wijn in de kelk te serveren tijdens de misviering. Gemerkt Delheid, 800. 499g

Conditie: 1 schenkkan heeft een deuk onderaan op de voet.

15 x 30 x 11,5 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

382

6811

ZILVERWERK
Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
Een groot 82-delig zilver bestek, Duitsland. 800/1000. 2,673kg. (L:25,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Christofle 'Malmaison' een koffie- en theeservies. (L:42 x W:66 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500