Een paar cache-pots, gemaakt uit faience met handgeschilderd decor in Rouen, Frankrijk.
Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 140
Titel | Een paar cache-pots, gemaakt uit faience met handgeschilderd decor in Rouen, Frankrijk. |
Afmetingen | 23 x 27 x 22 cm |
Veilingsdatum | 22/05/2021 - 23/05/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 173 |
Lot ID | 6444 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600