Een bronzen pendule in klassieke stijl
Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 120
Titel | Een bronzen pendule in klassieke stijl |
Afmetingen | 14 x 18 x 37 cm |
Veilingsdatum | 11/03/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 120 |
Lot ID | 2712 |
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200