Een portret van een moeder met twee kinderen, rijkelijk gedecoreerd

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 550

Portret van een Moeder met twee kinderen, rijkelijk gedecoreerd met fruit en gewaden, Olie op paneel, niet gesigneerd, 18de eeuw, met restauraties.

48 cm

58 cm

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

389

2668

Arturo GUERRERO (1960) 'El Quiosco' mixed media op doek. (W:150 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges".

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300