Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Olie op board.
Getekend en gedateerd rechts onderaan.
Op de keerzijde met een sticker: 'Galerie Montjoie, Bruxelles'.

Guy BERBÉ (1937)

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

24967

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Pierrot'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef VAN TUERENHOUT (XX) 'Figuur'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500