Een kelk met vermeil cuppa, medaillons. Neoromaans.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Cuppa gemaakt uit vermeil, verguld zilver. Twee stempels op de rand onleesbaar.
Voet gemaakt uit verguld messing en afgewerkt met medaillons. Afbeeldingen met een Golgotha/Calvarie, De Maagd Maria en Jozef met kind.

18,5 cm

13 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

25299

Overall in good condition with light use marks.

Een wijwatervat met ivoren Corpus Christi, Art Nouveau, Circa 1880.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Billaux Grossé, Brussel, een verguld messing kelk. Neogotisch.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sint Hubertus van Liège, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 14-delige 'Kruisweg', gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Ciborie, verguld messing, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur, Notelaar, 'De Voorstelling van Onze-Lieve-Vrouw' in de tempel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500