Een antieke 14-delige 'Kruisweg', gesculpteerd hout.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Kruisbeelden met banners, die de statie beschrijven.

26 cm

65 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

25469

Een altaarkruis en 6 bijhorende kandelaars, messing. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wijwatervat met ivoren Corpus Christi, Art Nouveau, Circa 1880.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf kerkkandelaars, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een stralenmonstrans, verguld messing met cabochons afgewerkt. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een paar misampullen op een staander, verzilverd metaal en glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verguld bronzen 'Wijwatervat', Rococo stijl met een rouwende engel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Heilige Louise De Marillac, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek kruis, messing afgewerkt Cabochon natuurstenen en glas, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340