Een antieke 14-delige 'Kruisweg', gesculpteerd hout.
19 juni 2024

Schattingsprijs: (nog te bepalen)

Kruisbeelden met banners, die de statie beschrijven.

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 0 - € 0

25469

Een antiek kruis, messing afgewerkt Cabochon natuurstenen en glas, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Torenmonstrans, verguld messing. Neogotiek. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke houtsculptuur, Notelaar, 'De Voorstelling van Onze-Lieve-Vrouw' in de tempel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Billaux Grossé, Brussel, een verguld messing kelk. Neogotisch.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een moderne miskelk, verguld messing met 6 vissen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Torenmonstrans' verguld messing. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Sint Hubertus van Liège, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340