Billaux Grossé, Brussel, een verguld messing kelk. Neogotisch.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 150 - € 250

23 cm

13,5 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

25298

Overall in good condition with some light traces of use.

Een Ciborie, verguld messing, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 'Kronen en Tiara's' voor heiligenbeelden. 9 stuks

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sint Hubertus van Liège, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een moderne miskelk, verguld messing met 6 vissen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een stralenmonstrans, verguld messing met cabochons afgewerkt. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een groot beeld 'Madonna op serpent en maansikkel', gips, circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verzegelde theca met relikwie van het 'Heilige Kruis', in een reliekenkruis.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek kruis, messing afgewerkt Cabochon natuurstenen en glas, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250