Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933. (W:55 x H:75 cm)
Lot 410

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933.

Olie op doek.
Getekend links onderaan.
Gedateerd 1933.

Armand JAMAR (1870-1946)

55 cm

75 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

410

24076

Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946)

Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) 'Twee schilderijen'. (W:64 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roland DEVOLDER (1938) 'Vier etsen'. (W:34,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700