Een modernistisch tuinbeeld gemaakt uit gesculpteerde graniet. (38 x 66 x 125cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een modernistisch tuinbeeld gemaakt uit gesculpteerde graniet. (38 x 66 x 125cm) |
Afmetingen | 38 x 66 x 125 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 43 |
Lot ID | 20255 |
Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 800
Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500