Twee paar Vieux Bruxelles vazen, polychroom porselein met handgeschilderde decors. 19de eeuw. (D:15 x W:25 x H:33 cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Twee paar Vieux Bruxelles vazen, polychroom porselein met handgeschilderde decors. 19de eeuw. (D:15 x W:25 x H:33 cm) |
Afmetingen | 15 x 25 x 33 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 111 |
Lot ID | 20203 |
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 200 - 300