Titel | Vieux Bruxelles, een schouwklok met handgeschilderd bloemendecor. 19de eeuw. (D:13 x W:26 x H:31 cm) |
Afmetingen | 13 x 26 x 31 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 268 |
Lot ID | 20097 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250