Een paar wandlichten of kaarsenhouders, leeuwen met heraldiek. Verguld brons. Circa 1900. (D:35 x W:20 x H:35 cm)

Hamerprijs: € 320

Een paar wandlichten of kaarsenhouders, leeuwen met heraldiek. Verguld brons. Circa 1900.

35 x 20 x 35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

251

20081

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een briefhouder en inktstel, gepolijst brons. (L:20 x W:30 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250