Een paar wandlichten of kaarsenhouders, leeuwen met heraldiek. Verguld brons. Circa 1900. (D:35 x W:20 x H:35 cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een paar wandlichten of kaarsenhouders, leeuwen met heraldiek. Verguld brons. Circa 1900. (D:35 x W:20 x H:35 cm) |
Afmetingen | 35 x 20 x 35 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 251 |
Lot ID | 20081 |