Bourdon-De Bruyne, een stel mis ampullen op schaal, verguld zilver. Circa 1860. (D:21 x W:27,5 x H:15 cm)
Hamerprijs: € 1.700
Titel | Bourdon-De Bruyne, een stel mis ampullen op schaal, verguld zilver. Circa 1860. (D:21 x W:27,5 x H:15 cm) |
Afmetingen | 21 x 27,5 x 15 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 2.125 |
Lot nummer | 500 |
Lot ID | 20059 |
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een groot 82-delig zilver bestek, Duitsland. 800/1000. 2,673kg. (L:25,5 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300