Een grote en figuratieve Japanse Koro, gedragen door een olifant. Waarschijnlijk Meji. (D:24 x W:32 x H:90 cm)
Hamerprijs: € 650
Titel | Een grote en figuratieve Japanse Koro, gedragen door een olifant. Waarschijnlijk Meji. (D:24 x W:32 x H:90 cm) |
Afmetingen | 24 x 32 x 90 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 813 |
Lot nummer | 172 |
Lot ID | 19985 |
- The foo lion on the top has a restoration to the feet.
Een Chinese schaal, decor van perziken, Daoguang gemerkt. (H:6 x D:16,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een Chinese waterpot, gele grond met een groen drakendecor. Ming Stijl. (L:13 x W:13 x H:6 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een gezeten Boeddha, op een lotusbloem. Verguld brons. (L:15 x W:19 x H:22 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300