Ary Jean Léon BITTER (1883-1973) 'Kinderen met geitjes' terracotta. (D:20,5 x W:58 x H:27 cm)
Hamerprijs: € 160
Ary Jean Léon BITTER (1883-1973) |
Titel | Ary Jean Léon BITTER (1883-1973) 'Kinderen met geitjes' terracotta. (D:20,5 x W:58 x H:27 cm) |
Afmetingen | 20,5 x 58 x 27 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 130 |
Lot ID | 19922 |
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250