Ary Jean Léon BITTER (1883-1973) 'Kinderen met geitjes' terracotta. (D:20,5 x W:58 x H:27 cm)

Hamerprijs: € 160

Ary Jean Léon BITTER (1883-1973) 'Kinderen met geitjes'

Terracotta.

Getekend door de artiest en gemerkt 'Paris'

Ary Jean Léon BITTER (1883-1973)

20,5 x 58 x 27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

130

19922

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500