Een collectie van twee tazza en 6 borden, Graaf De Kerckhove, Brussel 19de eeuw. (H:13,5 x D:22,5 cm)
Lot 105

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een collectie van twee tazza en 6 borden, Graaf De Kerckhove, Brussel 19de eeuw.

Getekend 'Veuve Vermeeren Coché, Bruxelles.'

Met wapenschild voor de familie  De Kerckhove. 'Endurer Pour Durer'

13,5 cm

22,5 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

105

19863

- Small chip on the rim of the tazza.

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250