Verras me
Terug naar account
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)

Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 500

Omschrijving van het lot


Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. 

Getekend en gedateerd T. Judo, Sculpteur, 1857. 

Product details
Titel

Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)

Breedte/diepte

42 cm

Hoogte

95 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

485

Lot ID

19835

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)
Een fijn gesculpteerde antieke Corpus Christi. Gedateerd 1857. (W:42 x H:95 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

BEELDEN
Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Een reliekenkruis met 5 relikwieën en het originele document, Domini Nostri Jesu Christi. (W:9 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

BEELDEN
Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

BEELDEN
Studio van Orazio ANDREONI (1840-1895) 'Buste van een dame met vlinder, Femme au Papillon'. (L:29 x W:49 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

BEELDEN
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500