Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ligno SS Crucis D.N. Jesu Christi
Dit stuk werd verkocht op 05.05.2024
Hamerprijs: € 1.200
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ligno SS Crucis D.N. Jesu Christi |
Hoogte | 1,35 cm |
Diameter | 3,8 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.500 |
Lot nummer | 251 |
Lot ID | 19813 |
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 200 - 300
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340