Een verzegelde theca met relikwie: Ex Arca Sepulcrali Sancti Alois Gonzagae, Confessoris
Dit stuk werd verkocht op 27.04.2024
Hamerprijs: € 120
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Arca Sepulcrali Sancti Alois Gonzagae, Confessoris |
Afmetingen | 8 x 10 x 2,4 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 188 |
Lot ID | 19750 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800