Titel | Twee grote apothekerspotten, porselein met handgeschilderd bloemendecor en afbeeldingen van oude Grieken. (D:25 x W:35 x H:71 cm |
Afmetingen | 25 x 35 x 71 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 84 |
Lot ID | 19503 |
- missing pieces.
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250