Joan MIRO (1893-1983)(naar) 'Verano II' gepatineerd brons. 271/3999. 1992. (H:24 cm)

Hamerprijs: € 200

Joan MIRO (1893-1983)(naar) 'Verano II' gepatineerd brons. 271/3999.

Met het originele document en gedateerd 1992.

Joan MIRO (1893-1983)

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

355

19414

Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600