FAGOTTO (XIX-XX) Kind met een ram', biscuit porselein, gemerkt Sèvres. Parijs. (D:19 x W:33 x H:32 cm)
Lot 100

Schattingsprijs: € 300 - € 500

FAGOTTO (XIX-XX) Kind met een ram', biscuit porselein, gemerkt Sèvres. Parijs.

Getekend A.Fagotto en gemerkt Sèvres onderaan.

FAGOTTO (XIX-XX)

19 x 33 x 32 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

100

19366

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500