Frans CLAERHOUT (1919-2006) 'Twee Figuren' twee tekeningen op papier. (W:37 x H:57 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 150

Frans CLAERHOUT (1919-2006) 'Twee Figuren'

Twee tekeningen op papier.

Frans CLAERHOUT (1919-2006)

37 cm

57 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

433

19107

Frans CLAERHOUT (1919-2006)
Frans CLAERHOUT (1919-2006)
Frans CLAERHOUT (1919-2006)
Frans CLAERHOUT (1919-2006)
Frans CLAERHOUT (1919-2006)
Frans CLAERHOUT (1919-2006)
Frans CLAERHOUT (1919-2006)
Frans CLAERHOUT (1919-2006)
Frans CLAERHOUT (1919-2006)

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jef VAN TUERENHOUT (XX) 'Figuur'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'.

Schattingsprijs: € 400 - 600