Een antieke bijzettafel, Lodewijk XV, marqueterie gemonteerd met brons en een marmer blad. 18de eeuw. (D:38 x W:50 x H:73 cm)
Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 750
Titel | Een antieke bijzettafel, Lodewijk XV, marqueterie gemonteerd met brons en een marmer blad. 18de eeuw. (D:38 x W:50 x H:73 cm) |
Afmetingen | 38 x 50 x 73 cm |
Veilingsdatum | 10/05/2023 - 10/05/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 938 |
Lot nummer | 218 |
Lot ID | 18799 |
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 600 - 800