Een antieke bijzettafel, Lodewijk XV, marqueterie gemonteerd met brons en een marmer blad. 18de eeuw. (D:38 x W:50 x H:73 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 750

Een antieke bijzettafel, Lodewijk XV, marqueterie gemonteerd met verguld brons en een marmer blad. 18de eeuw.

38 x 50 x 73 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 938

Lot nummer

218

18799

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 300 - 500