Een paar haardvuurbokken, verguld brons en afgewerkt met leeuwenkoppen en poten. 19de eeuw. (D:16 x W:23 x H:61 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een paar haardvuurbokken, verguld brons en afgewerkt met leeuwenkoppen en poten. 19de eeuw. (D:16 x W:23 x H:61 cm) |
Afmetingen | 16 x 23 x 61 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 792 |
Lot ID | 18646 |
Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300