Een antiek Agnus Dei, gesigneerd Paus Innocentius XI, 1676-1689. 17de eeuw. (D:8 x W:11 x H:1 cm)

Hamerprijs: € 320

Een antiek Agnus Dei wax seal, gesigneerd Paus Innocentius XI, 1676-1689. 17de eeuw.

Gemonteerd in een zilver kader.

17de eeuw.

8 x 11 x 1 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

189

18604

Een moderne miskelk, verguld messing met 6 vissen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kelk met vermeil cuppa, medaillons. Neoromaans.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bourdon, Gent, een verguld zilveren kelk. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Heilige Louise De Marillac, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar misampullen op een staander, verzilverd metaal en glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een collectie van 'Kronen en Tiara's' voor heiligenbeelden. 9 stuks

Schattingsprijs: € 300 - 500

Billaux Grossé, Brussel, een verguld messing kelk. Neogotisch.

Schattingsprijs: € 150 - 250