Titel | Een luchter met glazen schaal, art deco. 20ste eeuw. (D:43 cm) |
Diameter | 43 cm |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 398 |
Lot ID | 18594 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een schenkkan, verguld metaal en glas, Art Nouveau. (L:16 x W:20 x H:39 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500